V sredo, 24. maja 2023 je bilo na naši šoli medobčinsko tekmovanje v atletiki za učence in učenke od 6. do 9. razreda, ki se ga je udeležilo skupaj 172 tekmovalcev. Fantov je bilo 87, deklet pa 85. Našo šolo je zastopalo 27 učencev in 25 učenk. Sodelovale so OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, OŠ Kapela, OŠ Kajetana Koviča Radenci, OŠ Apače in OŠ Gornja Radgona. Panoge: 60, 300, 600 in 1000 metrov, skok v daljino in višino, met vorteksa in suvanje krogle. Na področno tekmovanje, ki bo v sredo, 31. maja ob 10.00 v Murski Soboti, se je uvrstilo 16 fantov in 14 deklet naše šole. 12 bo jih tja odšlo kot medobčinski prvaki, ostali so zasedli drugo, ali pa tretje mesto. Čestitke vsem, ki so tekmovali. Ker pa je v sredo tudi zaključna ekskurzija v Gardaland in Bistro, bo na tekmovanje odšlo le 5 deklet in 12 fantov. Štirje devetošolci, ki imajo zelo dobre rezultate in možnosti za uvrstitev na državno tekmovanje, pa bodo v četrtek, 1. junija šli tekmovat na Ptuj.

Fotografije so na tej povezavi.

Učitelja športa Dani in Jožica

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost