Obveščamo vas, da smo v sredo, 16. 2. 2022, na povabilo župana Občine Gornja Radgona, g. Stanislava Rojka, na šoli gostili ministrico dr. Simono Kustec z MIZŠ z delegacijo. Kot šola smo pripravili krajši kulturni pozdravni program pred šolo, na katerem so sodelovali učenci deškega pevskega zbora in učenka Lucija Debeljak  z zborovodjo, Kristjanom Borovšakom. Ga. ministrica si je ogledala potek gradnje VŠD, vstopila pa je prav tako v prostore šole in si ogledala delo v oddelku ter pozdravila učence 7. a. Prav tako si je z zanimanjem ogledala našo šolsko knjižnico. Obisk v šoli se je zaključil s podpisom pogodbe o sofinanciranju VŠD z županom občine Gornja Radgona, g. Stanislavom Rojkom, v veliki zbornici šole. Ga. ministrica je ob tem na ravnatelja šole naslovila prošnjo, da prav prijazno prenese pozdrave vsem učenkam in učencem šole kot tudi vsem zaposlenim. V znak pozornosti je ga ministrica s strani šole prejela v dar šopek unikatno izdelanih lesenih tulipanov iz rok namestnice šolske otroške vlade, učenke Stelle Borovšak, šolski med z izdelanim simbolom šole in lične unikatne izdelke naših učencev – lončarjev Male šole lončarstva. V galeriji na povezavi se nahaja nekaj utrinkov z dogodka. Prav tako si lahko v zvezi s tem preberete novice na: pomurec.com in rtvslo.si

(Skupno 65 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost