S pobratenim mestom Mladenovac iz Srbije, si skupaj s kolegi iz OŠ Sveti Sava iz Mladenovca želimo stkati tesnejše partnerske odnose in dvignit sodelovanje na raven izmenjav dobrih praks dela, izkušenj, srečevanj učencev in kolektivov šol. S tem namenom smo med 26. 1. in 28. 1. 2019 že izvedli prvo takšno srečanje, in sicer na OŠ Sveti Sava v Mladenovcu. Tokrat gostimo na naši šoli delegacijo partnerske šole med 19. 12. in 21. 12. 2019. V okviru obiska si bodo ogledali našo šolo, slovesno bomo otvorili smerokaz pred šolo, prisostvovali bodo na tradicionalnem Božično-novoletnem koncertu učencev šole in si ogledali znamenitosti mesta. Ravnatelju šole, Milisavu Tomčiću s sodelavci želimo dobrodošlico in dobro počutje v Gornji Radgoni. Na povezavi se nahaja nekaj utrinkov s srečanja.

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost