Izbiramo ime in zaščitni znak festivala

Na OŠ Gornja Radgona bomo organizirali na prvi poletni počitniški dan, v petek 26. 6. 2020,
1. mednarodni kulturni festival.
Na ta dogodek, ki bo nudil našim učencem in gostujočim učencem sosednjih šol in šol iz tujine, številne pestre delavnice, razstave in nastope, se aktivno pripravljamo od samega začetka tega šolskega leta.
Vabimo vse, ki želite prispevati s svojimi izvirnimi idejami, da nam pomagate pri izbiri našega zaščitnega imena, lahko pa tudi znaka, oz. logotipa našega festivala, ki naj bo kratko in jedrnato, lahko je mednarodno obarvano, odraža naj ustvarjalnost in mladostno energijo naših učencev in vseh sodelujočih.
Lahko je tudi sestavljenka iz več besed, mogoče narečna beseda, značilna za naše okolje… skratka, nekaj posebnega, svežega, »noro« zanimivega.
Svoje predloge lahko oddate v skrinjico pred pisarno psihologinje Nike F. Huber (desno od šolske avle) do četrtka, 28. 11. 2019.
Hvala za aktivno sodelovanje in … se vidimo na festivalu!
Najbolj izvirno ime bo nagrajeno.
Vodja Odbora za pripravo in izvedbo 1. kulturnega festivala Romana S. Žnuderl

Letak – ime festivala

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost