Stro

učitelj/vzgojitelj poučuje razred prostor elektronski naslov
Milena Dvoršak razredni pouk 1. a A6 milena.dvorsak@guest.arnes.si
Martina Berič razredni pouk 1. b A4 martina.beric@gros-radgona.si
Maja Jakič razredni pouk 1. c A3 maja.jakic@gros-radgona.si
Silva Čurman razredni pouk 3. a A5 silva.curman@guest.arnes.si
Mateja Fluher razredni pouk 3. b A2 mateja.fluher@gros-radgona.si
Anita Mlinarič razredni pouk 3. c A1 anita.mlinaric@guest.arnes.si
Špela Kovač Sanda razredni pouk 2. a C1 spela.kovac-sanda@gros-radgona.si
Simona K. Wolf razredni pouk 2. b C7 simona.wolf@guest.arnes.si
Simona S. Brumen razredni pouk 2. c C2 simona.s-brumen@gros-radgona.si
Janja Šinko Borovšak  razredni pouk 4. a C4 sinko.janja@guest.arnes.si
Dušan Šut  razredni pouk 4. b D10 dusan.sut@guest.arnes.si
Danica Vogrinec  razredni pouk 4. c C8 danica.vogrinec1@guest.arnes.si
Vlasta Šteiner razredni pouk 5. a C5 vlasta.steiner@guest.arnes.si
Vera Serdt razredni pouk 5. b C6 vera.serdt@guest.arnes.si
Sonja Miladinović razredni pouk 5. c C3 sonja.miladinovic@guest.arnes.si
Mateja Šut  vzgojiteljica 1. a A6 zdenka.dresler@guest.arnes.si
Monika Bicskey vzgojiteljica 1. b A4 monika.bicskey@guest.arnes.si
Edita V. Šoštarič  vzgojiteljica 1. c A3 edita.vodan@guest.arnes.si
Jožica Zih JUV 1. r A4 jozica.zih@guest.arnes.si
Darja Maček OPB 2. r C1 darja.macek@guest.arnes.si
Mateja Slaček OPB 2. r C2 hilda.knuplez@guest.arnes.si
Zdenka Dresler OPB, ISP 2. r C7 zdenka.dresler@guest.arnes.si
Milica Drumlič OPB 3. r A2 milica.drumlic@guest.arnes.si
Nada Žitek OPB, ISP 3. r A5 nada.zitek@guest.arnes.si
Valentin Kovič OPB, ISP 4. r C8 valentin.kovic@guest.arnes.si
Silva Vračko OPB 4. r C4 silva.vracko@guest.arnes.si
Damijan Sovec LUM, OPB 5. r C5 damijan.sovec@guest.arnes.si
Tamara K. Roškar SLJ, TIT 6. a D2,B5 tamara.kranjc-roskar@guest.arnes.si
Bernarda Rožman SLJ 6. b D6 bernarda.rozman1@guest.arnes.si
Tanja Vukajč TJA, N1A 6 .c D5 tanja.vukajc1@guest.arnes.si
Boris Gosak MAT 7. a B8 boris.gosak@guest.arnes.si
Tatjana Šebjanič GEO, ZGO 7. b D8 tatjana.sebjanic@guest.arnes.si
Tamara Sakovič KEM,POK, NAR 7.c B7 tamara.sakovic@guest.arnes.si
Tomaž Lopert GEO, ZGO, DKE 8. a D9 tomaz.lopert@guest.arnes.si
Romana S. Žnuderl TJN, N2N 8. b D1 romana.slavic-znuderl@guest.arnes.si
Davorin Žižek FIZ, TIT 8. c B3, B4, D6 davorin.zizek@guest.arnes.si
Nada Beznec SLJ, TJN, NI3 9. a D3 nada.beznec@guest.arnes.si
Nuša Zagorc MAT 9. b B10 nusa.zagorc@guest.arnes.si
Andreja Herzog BIO, NAR, GOS 9. c B6 andreja.herzog@guest.arnes.si
Bruna Rues TJA   D4 bruna.rues@gros-radgona.si
Daniela Šedivy LUM, LS1   E5 daniela.sedivy@guest.arnes.si
Danijel Ajlec ŠPO, IŠN   K22 danijel.ajlec@guest.arnes.si
Drago Gelt N1N, TJN   K6 drago.gelt@gros-radgona.si
Jasmina Kolbl MAT   K11 jasmina.kolbl@gros-radgona.si
Jožica Zih ŠPO, ŠSP   K22 jozica.zih@guest.arnes.si
Jurij Marhold RAČ   B1, B2 jurij.marhold@guest.arnes.si
Katarina Balažic SLJ, TJN, N1N   D7 katarina.balazic@gros-radgona.si
Kristjan Borovšak GUM, MPZ   E2 kristjan.borovsak@gros-radgona.si
Nataša Irgolič ŠPO, ŠZZ   K22 natasa.irgolic@gros-radgona.si
Silva Plohl TJA, AI1   D4 silva.plohl@guest.arnes.si
Sonja Muršec MAT   B9 sonja.mursec@guest.arnes.si
Vito Dundek NRA   B1 vito.dundek@guest.arnes.si
(Skupno 10.135 obiskov, današnjih obiskov 6)
Dostopnost