V torek, 2. junija 2020 bo na RTV potekalo zaključno snemanje oddaje Male sive celice. Zaradi koronavirusa je letos 8 zmagovalcev. Med njimi tudi naša šola. Šolo so v tem šolskem letu zastopali Aleš Rožman, 7. b, Gašper Mauko, 8. c in Enej Vinkovič, 9. b.

V ponedeljek, 25. maja sta tekmovalce v Gornji Radgoni obiskala voditelj Nik Škrlec in Jasna Merklin. Ta dan sta jih povabila na zaključno snemanje. Oddajo si boste lahko ogledali v soboto, 6. junija 2020 okoli devetih na SLO 1.

Letos mineva 25 let kar je oddaja male sive celice na sporedu. Sama sem kot učenka 7. razreda nastopala v abecedi v šolskem letu 1994/95. V teh letih je učenec Andrej Šterman zmagal v abecedi, v šolskem letu 2012/2013 se je ekipa naše šole (Aljaž Herzog, Tanja Holc in Tami Ščančar) uvrstila v finale.

Tekmovalcem iskrene čestitke za vse dosežke.

Mentorica: Nuša Zagorc

(Skupno 508 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost