V torek, 7. maja 2019 je bilo za našo šolo medobčinsko tekmovanje v atletiki. Skupno je tekmovalo 186 učencev in učenk iz OŠ Kapela, OŠ  Kajetana Koviča Radenci,  OŠ Apače, OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in 59 učencev in učenk OŠ Gornja Radgona.
Ob pomoči atletskih sodnikov, učiteljev športa in predstavnikov prve pomoči je tekmovanje potekalo brezhibno. V pomoč je bilo tudi 22 učenk in učencev, ki so pomagali pri posameznih panogah in pisanju zapisnikov.  Pred pričetkom tekmovanja je vse udeležence pozdravil ravnatelj šole gostiteljice.Tekmovalci, ki so pri posamezni panogi zasedli prva štiri mesta, se bodo udeležili področnega tekmovanja.To bo 20. maja 2019 v Murski Soboti. Iz naše šole se je na področno tekmovanje uvrstilo 16 deklet in 21 fantov.
Čestitke vsem tekmovalkam in tekmovalcem.

Fotografije

Jožica Zih

(Skupno 535 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost